Конкурс фатаграфій і відэаролікаў «Мы Сваёй Беларуссю Ганарымся!» У рамках Года малой радзімы

• 20.07.2018
Музей сучаснай беларускай дзяржаўнасці - філіял Нацыянальнага гістарычнага музея Рэспублікі Беларусь аб'яўляе Адкрыты конкурс фатаграфій і відэаролікаў «Мы Сваёй Беларуссю Ганарымся!», які праводзіцца ў рамках Года малой радзімы.

Тэрміны правядзення - з 1 ліпеня да 30 верасня 2018 года. На Конкурс падаюцца фатаграфіі, створаныя шляхам выкарыстання лічбавай або аналагавай тэхнікі, а таксама відэаролікі, знятыя любымі даступнымі сродкамі, працягласцю не больш трох хвілін.

У конкурсе могуць удзельнічаць усе жадаючыя. Чакаем Вашы работы да 30 верасня на электронны адрас msbg@tut.by або па адрасе: 220030, г. Мінск, вул.Карла Маркса, 38, пад'езд №4.

Ўзнагароджанне пераможцаў адбудзецца ў кастрычніку 2018 гадоў ў ўрачыстай абстаноўцы ў Музеі сучаснай беларускай дзяржаўнасці. Пераможца, а таксама лаўрэаты, якія занялі прызавыя месцы, будуць праінфармаваныя пра дату і месца правядзення цырымоніі ўзнагароджання дадаткова.

Палажэнне аб правядзенні конкурсу.

Музей сучаснай беларускай дзяржаўнасці

Адрас: г. Мінск, вул. Карла Маркса, 38, 4 пад'езд